Ofis Paravan

Ofisler işlerin aksamadan yürütülmesi amacıyla kurulmuş iş yerleridir. Ancak iş yerlerinde çokça odaların olması işyeri kiralarını ya da fiyatlarını çok artırmaktadır. Bu nedenle küçük işyerleri tercih edenler odaları seperatör yani paravan aracılığıyla ayırarak fonksiyonel olarak daha etkin bir kullanım sağlayabilmektedir.

Bazı işyerleri toplantı salonlarını çalışma odalarından paravanlar ile ayırarak alanın fonksiyonel olarak kullanılabilmesini sağlamaktadır. Bu hem kira ya da mülk maliyetini düşürmekte hem de verimliliği artırmaktadır. Paravanlar birçok özel fonksiyona sahiptir. Açılabilir, kapatılabilir, taşınabilir gibi özelliklere sahip paravanlar ses yalıtımı gibi görevlerde de rol oynayabilmektedir. Ofislerinde alanı fonksiyonel olarak artırmak isteyen işyerleri ofis paravanı tercih etmektedirler.

Daha Etkin Kullanım

Odalar metrekare olarak geniş tasarlanmış olabiliyor. Geniş tasarlanmış odalar için bölmeler kullanmak akıllıca bir çözüm olarak görülüyor. Ofis paravanı kullanan işletmeler verimin daha yüksek olduğunu söylüyor. Tüm bu bilgiler ışığında etkin kullanım alanı ile müşterilerin ilgisini çekiyor. Farklı maddelerden yapılmış paravanlar odaya farklı bir renk katarak dekorasyonda da önemli bir rol oynuyorlar. Firmalar müşterilerinin mahremiyetine özen gösterdikleri için fonksiyonel olarak ayırıcı niteliğinde de kullanıyorlar. Bu durum müşterilerin firmaya olan güvenini artırıyor.

Paravan Ne İşlere Yarar?

  • Paravan ile iki masa arasını ayırarak hem ses hem de durumun görüntülenmesinden rahatsız olabilecek müşterileri memnun etmek mümkündür.
  • Paravan ile alanları ayırarak atıl olabilecek alanların fonksiyonellik kazanabilmesi mümkündür.
  • Paravan ile ayrılan bölümlerin iş yerinde kötü görüntü sağlamasını engellemek mümkündür.
  • Paravan ile ayrılan alanlarda mahremiyetin sağlanması ve yapılan işin gizliliğinin korunması mümkündür.
  • Paravan ile ses izolasyonu sağlamak mümkündür. Bu sayede yan masada yapılan görüşme diğer masayı rahatsız etmeyecektir.
  • Paravan ile görüntü izolasyonu sağlamak müşteriler açısından özelliğin korunmasına işarettir. Ve müşteriler de bu durumu beğeniyle karşılamaktadır.

Tüm bu bilgiler ışığında farklı fonksiyonlarda farklı işlevlerde ofis paravanı bulmak mümkündür.

Paravan Kalitesi

Paravan kullanılan malzeme, menteşe, işlev gibi özellikleri olan, tercihe göre şekillendirilen bir üründür. Kişiler ihtiyaçları doğrultusunda taşınabilen, tekerlekli, aynalı gibi birçok çeşidini tercih edebilmektedir. Ofis paravanı olarak kullanılan ürünler ihtiyacı karşılamakta, memnuniyet sağlamaktadır.

Ofis paravanları şirkete pasif gelirler sağlamanın dışında avantajları olan ürünlerdir. Çeşitli malzemelerden yapılabilen bu ürün ile alandan kar etmek mümkündür. Ayrıca hoş görüntüye sahip olmayan mutfak, lavabo gibi kısımları da ayırarak ses, koku, görüntü izolasyonu sağlamak mümkün olmaktadır. Bu nedenle firmalar ofis paravanları tercih ederek firmalarına avantajlar sağlamaktadır.

Paravan Fiyatları

Paravanlar iş hayatının önemli ihtiyaçları arasında yer alabilirler. Bu nedenle ihtiyaç halinde kaliteli malzeme ve işçiliğe sahip, amaca yönelik üretilmiş olanları tercih edilmelidir. Bu konuda ofis paravanı tercih etmek hem gereksiz özellikleri kısarak mali olarak avantaj sağlamada hem de müşteri isteklerinin karşılanmasında önemlidir. Müşteriler kaliteli işçilik, kaliteli malzeme kullanılan ürünleri tercih etmektedir. Tüm bu bilgiler ışığında değişik özelliklere sahip, değişik fiyat aralıklarında ürün bulmak mümkün olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Yazın
Ürünü hakkında bilgi mi istiyorsunuz?